Odzież reklamowa z Logo
Producenci
Ciepły polar męski z kapturem- Baranek Hunter- Gruby- Khaki+Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Polar męski z ocieplanym wnętrzem i kapturem
Stylowy i funkcjonalny polar męski wykonany z wysokiej jakości miękkiego materiału polarowego, zapewnia komfort termiczny oraz wygodę podczas codziennego użytkowania.
Wewnętrzna warstwa została wykończona przyjemnym w dotyku futerkiem, które skutecznie zatrzymuje ciepło i zwiększa komfort noszenia.
Model wyposażono w praktyczny kaptur, pełny zamek błyskawiczny oraz trzy zapinane kieszenie – dwie boczne i jedną na piersi – które pozwalają bezpiecznie przechowywać najpotrzebniejsze drobiazgi.
Kontrastowe czarne wstawki na ramionach i zamki podkreślają nowoczesny, outdoorowy charakter kurtki.
Dodatkowym atutem jest subtelne logo myśliwskie, umieszczone na prawej piersi, które nadaje mu wyjątkowego charakteru i podkreśla jego terenowe przeznaczenie.
Najważniejsze cechy:
- Miękki i ciepły materiał polarowy
- Ocieplane wnętrze z futerkową podszewką
- Regulowany kaptur chroniący przed chłodem
- Zapięcie na solidny zamek błyskawiczny
- 3 praktyczne kieszenie zapinane na zamek
- Wygodny krój zapewniający swobodę ruchów
- Logo myśliwskie na piersi
Kolor: zielony/khaki + czarny
Przeznaczenie: myślistwo, turystyka, outdoor, codzienne noszenie
Połączenie wygody, ciepła i nowoczesnego wyglądu sprawia, że ten polar doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i podczas aktywności na świeżym powietrzu.
TABELA WYMIARÓW:
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Długość (A) | 69 | 72 | 75 | 78 | 79 | 80 | 80 |
| Obwód od pachy do pachy (B) | 106 | 114 | 122 | 128 | 134 | 140 | 146 |
| Rękaw (C) | 65,5 | 66 | 67 | 67 | 68 | 68,5 | 68,5 |
Tolerancja do 1 cm
Materiał
THERMO-POLAR Polary termo zapewniają doskonałą ochronę termiczną, przy pełnej wymianie powietrza i wilgoci. Izolacja termiczna osiągana jest dzięki małym poduszkom powietrznym zawartym w strukturze dzianiny, co zapewniają m.in. włókna mikro-filamentowe użyte do wytworzenia dzianiny.
Nasze polary są puszyste, odporne na zagniecenia i wyjątkowo trwałe jeśli chodzi o pranie - wyroby z nich wykonane po kilkunastu praniach nie odbiegają pod względem wyglądu i cech użytkowych od nowych.
Nasza Firma WIND ROSE jest Polskim producentem odzieży z polaru.
Kilkunastoletnie doświadczenie i zaufanie tysięcy klientów pozwala oferować Państwu nasze Świetne produkty.
W naszej ofercie można znaleźć również t-shirty, koszulki polo, bluzy bawełniane oraz kurtki softshell.
Możliwość wykonania logowania produktu z Twoim logo (minimalna ilość 6 sztuk) - zapytaj biuro@windrose.com.pl